Gifto 3.0 — Gerçekten Evrensel Hediye

This article was first published on Stories by Gifto Official on Medium
-----

Gifto 3.0 — Gerçekten Evrensel Hediye

1. Giriş

Büyük bir güncelleme

Gifto bugün en cesur adımını açıkladı: Sanal hediyeler için kendi blok zincirimize dayanan kripto hediye için yeni, gerçekten evrensel bir altyapı. Bu yükseltilmiş platform, içerik oluşturucularını ve hayranlarını kripto hediye yoluyla bağlamak için Gifto vizyonunun dramatik bir evrimini temsil ediyor. Bu genişletilmiş temel ile Gifto, blockchain hediyeleri oluşturmak, göndermek ve paylaşmak için dünyanın bir numaralı platformu olma yolunda dev bir adım atıyor.

Yakında DPOS tabanlı, merkezi olmayan, hızlı çalışan bir blockchain olan Gifto Zinciri test ağını başlatacağız. Gifto Zinciri ve desteklenen uygulamalar, koleksiyonlar, mizah ve gifler, AR ve karşılıklı etkileşim. Ve orijinal vizyonumuza göre, Gifto Zinciri ekosistemin sürekli büyümesini teşvik ederek hediye yaratıcıları, hediye gönderenleri ve aktif topluluk üyelerini ödüllendirecektir.

Telegram ve diğer mesajlaşma uygulamalarında yakında erişilebilen yükseltilmiş Gifto Cüzdan, herkesin Blockhain tabanlı sanal hediyeler göndermesine, almasına, hediye etmesine ve elbette oluşturmasına olanak tanıyacak.

Son olarak, Gifto, kullanıcıların sadece GTO jetonu aracılığıyla hediye vermesine izin vermeden, istedikleri jetonları kullanmasına izin veren ilk merkezi olmayan, finansal olmayan uygulama olacak. Bu, sadece merkezi olmayan uygulama alanını parçalayan blockinternet içeriğine ve hizmetlerine erişimi denetleyen ortamchain mevcut yaklaşımından önemli bir evrimdir. Daha sonra ayrıntılı olarak göstereceğimiz gibi, GTO tokenlerinin kullanılmasını gerektirmeyerek, bu aslında GTO tokeninin kullanım durumunu önemli ölçüde genişletecektir.

Birçok kişi soracak — neden başka bir blockhain ihtiyacı var? Ve bu strateji, Facebook’un Librası ve Telegram’ın TON’u da dahil olmak üzere ortaya çıkan yeni platform belirteçlerinin daha geniş trendlerine nasıl uyuyor? Bu Gifto kullanımını nasıl arttırıyor?

Bu soruları cevaplamak için, öncelikle ana bilgisayar kullanıcılarını hedefleyen borsa dışı kripto platformu olma konusunda son 1,5 yıllık deneyimde öğrenilen derslere bakmalıyız, Uplive ve diğer kripto uygulamalarındaki Gifto Cüzdanı sunduğumuz için çok memnunuz.

Vizyonu Yürütürken Öğrenme

Orijinal Gifto teknik incelemesinde, içerik oluşturucuların Gifto jetonuyla desteklenen evrensel bir sanal hediye protokolü aracılığıyla hayranları tarafından daha iyi ödüllendirilebileceği bir vizyon belirledik. YouTube, Instagram ...

-----
To keep reading, please go to the original article at:
Stories by Gifto Official on Medium

Comments (No)

Leave a Reply