Verge Currency’nin Yeni Partnerleri: Voice Life

This article was first published on vergecurrency - Medium
-----

Verge Currency ile 2020'nin Aralık ayında gerçekleştirilen, VergePay ve FFWCS teknolojisini birleştiren Voice life partnerliği , bizi heyecanlandırdı.

Geleceğin teknolojisi olarak gördüğümüz Voice life, Verge iş ortaklığı ileride hayatımızın nasıl gelişeceğine dair vizyon ve umutları beraberinde getiriyor. Verge Currency Türkiye ekibine ise, değerli yatırımcıları bu konu ile ilgili aydınlatmak kalıyor.

Voice Life Inc. ile tanışın:

2015 yılında kurulan şirket, kablosuz şarj sistemleri geliştirmek ile uğraştı. Bu doğrultuda ise Uzak Saha Kablosuz Şarj (FFWCS) teknolojisini geliştirmeyi başarı ile gerçekleştirdi.

FFWCS teknolojisi, terahertz dalgaları ile ölçeklenebilir bir ağ sistemidir. Teknolojinin geliştirdiği evrensel alıcı-verici cihaz, blockchain teknolojisi, ileri-düzey yapay zeka, güncel ve geleceğe dair ses aktarım teknolojisinden yararlanarak gündelik kullanılan (akıllı telefonlar gibi) cihazları şarj etmek için geliştirilmiştir. Çevremizdeki tüm elektronik cihazların kablosuz çalışabildiğini hayal edebiliyor musunuz ?

Peki, Verge Currency nerede devreye giriyor?

Verge Currency , güvenliği esas alarak uzayda ve yakın çevremizdeki frekans sağlayıcılarının veri akışını blockchain algoritması ile çözecektir VergePay sayesinde blockchain ağını kullanarak sürekli değişen 200 den fazla frekans sağlayıcı ve kullanıcıya ödeme hizmeti sunacaktır

Bu teknoloji ve çözümler düşünüldüğünde neden halk için, halk tarafından yapılan bir paranın FFWCS teknolojisi için önemli oldugunu anlatabilmişizdir umarız

Voice Life, uzun bir zamandır blockchain üzerine kurulacak teknolojiyi birlikte ileriye taşıyacak bir partner arıyordu. Verge Currency, tarafsız ve hızlı Blockchain’ini, Voice Life’ın FFWCS teknolojisi ile birleştirerek, geleceğe şekil vermek için yol aldı. Bu partnerlik aynı zamanda Verge Blockchain’i de ileriye tasıyacak belli eklentileri de beraberinde getirip Voice Life FFWCS çözümüne tam kapasiteli destek sağlanacaktır. Verge Currency teknoloji işbirliği adına güzel bir adım atılmış ve teknoloji firmalarıyla yapılabilecek anlaşmalar için iyi bir örnek olacaktır.

Takım, 2021 CES fuarında (Las Vegas’da her sene düzenlenilen çok önemli bir teknoloji sergisi), ilk prototiplerini başarılı bir şekilde sergilediler. İzleyicilerin dillerinin tutulduğu o gösteride, havadan hasat edilen enerji ile bir akıllı telefonu 0%dan %100'e şarj etmeyi başardılar, ve bu işlem 2 dakikadan ...

-----
To keep reading, please go to the original article at:
vergecurrency - Medium

Comments (No)

Leave a Reply